реклама партнерів:
Головна » 2017 » Вересень » 19 » У Корюківці впав комісар Гарнієр
07:42
У Корюківці впав комісар Гарнієр
У Корюківці впав комісар Гарнієр Скандал розпочався 23 серпня 2017 року, на День прапора, коли корюківські владці поклали квіти до пам'ятника російському червоному комісару Гарнієру.

Тепер же бюст збили невідомі з постамента. Акція офіційно кваліфікується як хуліганство, хоча насправді є виконанням законів про декомунізацію. Корюківська влада помилково вважає, що поховання не підпадають під дію цього закону. Насправді ж закон стосується і їх - могили треба перенести на цвинтар, як вимагає християнська практика і вимоги заону "Про похоронну справу".

Наразі комісар Гарнієр, що боровся проти незалежної України, валяється...

Довідка
Олександр Гарнієр - онук паризького комунара, учасник штурму Зимового палацу у Петербурзі, комісар, а згодом командир Першого Революційного полку ім. В. І. Леніна. Один з основоположників каральних загонів російських окупаційних військ. У 1921 році став одним з організаторів загонів ВЧК і боровся з повстанськими українськими загонами. Є у списку осіб, що підпадають під декомунізацію.

За інформацією "Сіверщина"Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 909 | Теги: декомунізація, Олександр Гарнієр, Корюківка | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar