реклама партнерів:
Головна » 2017 » Жовтень » 21 » В Чернігові розпочався XXV ювілейний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі»
23:22
В Чернігові розпочався XXV ювілейний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі»
В Чернігові розпочався XXV ювілейний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі» По-справжньому святковий, піднесений настрій супроводжував усі миттєвості урочистого відкриття XXV-го Міжнародного фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі», яке відбулося 20 жовтня 2017 року в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка.

У фойє театру гостей зустрічали чарівні мелодії у виконанні театрального оркестру під орудою диригента Олексія Рощака, і гамірливим нескінченим потоком йшли та йшли шанувальники театру, що завітали на урочисте відкриття ювілейного фестивалю.

Під звуки урочистих фанфар чарівні ведучі розповіли про історію створення цього престижного фестивального форуму, представили почесних гостей та запросили на сцену керівництво оргкомітету для офіційного оголошення відкриття фестивалю. Художній керівник театру, заслужений артист України Андрій Бакіров з вдячністю згадав засновників фестивалю та представив театральні колективи, що братимуть участь у цьогорічній фестивальній програмі. Генеральний директор театру, заслужений діяч мистецтв України Сергій Мойсієнко привітав шановну чернігівську публіку, що упродовж усіх років існування фестивалю підтримувала його і цього дня переповнювала святкову театральну залу, ложі бенуару, бельетажу, балкону, та на правах очільника оргкомітету урочисто проголосив офіційне відкриття XXV-го Міжнародного фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі».

Почесне право розпочати програму ювілейного фестивалю випало славнозвісному колективу Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка виставою «Три товариші» за однойменним романом Е.-М.Ремарка.

Глядачі тепло вітали столичних акторів – і на початку, коли керівники оргкомітету фестивалю гостинно зустрічали киян чернігівським короваєм, і після закінчення спектаклю, коли заступнику генерального директора театру Івану Ожевану було вручено Диплом учасника фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі».

Після завершення вистави схвильовані глядачі, стоячи, дружними оваціями дякували акторам за виразну і надзвичайно проникливу гру, глибоке проживання на сцені долі своїх персонажів, з яких і сміялися, і співчували їм водночас, впізнаючи знайомі риси своїх сучасників. А ведучі святкового вечора запросили до слова для привітання учасників фестивалю Міністра культури України Євгена Нищука (що виконував одну з головних ролей вистави Роберта Локампа), голову обласної державної адміністрації Валерія Куліча та першого заступника голови обласної ради Валентина Мельничука, які побажали організаторам фестивалю нових здобутків у справі розвитку вітчизняного театрального мистецтва, а його учасникам – успішних виступів на чернігівській сцені та прихильності широкого глядацького загалу. Наприкінці урочистого вечора на сцені було встановлено корзину з квітами учасникам фестивалю від голови Чернігівської обласної державної адміністрації та голови Чернігівської обласної ради.

Більше інформації на офіційному сайті драмтеатру
за інф. #chernihivtheatreКатегорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 737 | Теги: Театр, ChernihivTheatre, театральнізустрічі | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar