реклама партнерів:
Головна » 2021 » Травень » 28 » Збереження культурної спадщини є одним з пріоритетних напрямів роботи Чернігівської ОДА
17:47
Збереження культурної спадщини є одним з пріоритетних напрямів роботи Чернігівської ОДА
Збереження культурної спадщини є одним з пріоритетних напрямів роботи Чернігівської ОДА 27 травня відбулось засідання Урядового комітету з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, міжнародного співробітництва, культури, молоді, спорту та інформаційної політики. Під час засідання його учасники розглянули та підтримали проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про надання дозволу на переміщення (перенесення) пам’ятки історії та архітектури національного значення ― Миколаївської церкви XVII―XVIII століття», інформує Чернігівська ОДА.

― Це є важливим кроком для збереження даної пам’ятки історії та архітектури національного значення в автентичному вигляді, яка до цього довгий час знаходилась в стані руйнації. Для забезпечення цього була розроблена відповідна науково-проєктна документація, отримані позитивні експертні висновки, ― зазначила заступниця голови Чернігівської ОДА Олена Дума.

Сьогодні питання охорони пам’яток архітектури та збереження культурної спадщини є одним з пріоритетних напрямів роботи облдержадміністрації.

Збереження та реставрація історичних об’єктів дасть змогу вже найближчим часом суттєво підвищити туристичну привабливість регіону та дати поштовх розвитку відповідної галузі в області.Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 3128 | Теги: Миколаївська церква, культура, Чернігівська ОДА | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar