реклама партнерів:
Головна » 2019 » Квітень » 20 » 20 квітня. Сьогодні Лазарева субота
07:53
20 квітня. Сьогодні Лазарева субота
20 квітня. Сьогодні Лазарева субота Сьогодні Лазарева субота, — день, коли Ісус Христос воскресив праведного Лазаря. Це сталася напередодні тріумфального в’їзду Господа в Єрусалим і за тиждень до Його смерті та Воскресіння. Лазар – брат Марфи і Марії, мешкав у Віфанії, був добрим приятелем Ісуса. Коли Спасителю сказали, що Лазар помер, то Він розчулився і заплакав. А потім рішуче пішов до печери де лежав чотириденний покійник, наказав відкинути камінь, яким був привалений вхід до поховання й наказав Лазарю встати й іти. Сповитий наче лялечка покійник слухняно встав і пішов. Це була нечувана і небачена річ, усім дивам диво, тому звістка про воскресіння Лазаря розлетілася всією Іудеєю. Тисячі людей увірували в Ісуса й визнали Його за Месію. Втім фарисеїв ця подія остаточно розлютила й вони вирішили за будь-що вбити Ісуса. Стосовно Лазаря, то він після свого воскресіння прожив на білому світі ще 30 років. Служив єпископом і вдруге помер на Кіпрі в 63 році – був, так би мовити, політичним емігрантом, адже на батьківщині його життю загрожувала небезпека. За легендою, до кінця життя Лазар ніколи не сміявся. Лише легка усмішка зрідка торкалася його вуст.

Дощ цього дня віщував гарний урожай на калину. Ввечері дивилися на зоряне небо, але обов’язково крізь вікно: якщо зірок було багато й вони ясно сяяли, то сподівалися на врожай грибів і ягід. Коли ж під ранок був приморозок, чекали на добрий урожай гречки.

З іменинами вітайте Георгія, Данила, Килину й Анастасію.

За матеріалами УкрінформКатегорія: ЦІКАВИНКИ | Переглядів: 512 | Теги: церковний календар, Лазарева субота, прикмети | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar