реклама партнерів:
Головна » 2019 » Жовтень » 4 » 4 жовтня. Всесвітній день тварин та Всесвітній день усмішки
15:38
4 жовтня. Всесвітній день тварин та Всесвітній день усмішки
4 жовтня. Всесвітній день тварин та Всесвітній день усмішки Сьогодні, хто не знає, Всесвітній день тварин, а також Всесвітній день усмішки.
З усмішкою начебто все зрозуміло, а ось із тваринами — не дуже. З одного боку наша постгуманна доба пропонує яскраві зразки людського співчуття і любові щодо тварин, які сягають небачених раніше меж — тут і законодавчо оформлений на рівні держави захист прав тварин, і власне саме поняття “права” тварин, і той факт, що деякі види тварин, зокрема коти й собаки, стають, втративши раніше притаманні їм функції “охоронця” й “ловця щурів”, найближчими компаньйонами людини, але, з іншого боку, у світі з кожним новим десятиліттям безслідно зникає величезна кількість видів тварин. Приміром, в Україні залишилося не більше 300 бурих ведмедів — причина їхнього катастрофічного зменшення — вирубка лісів Закарпаття та Івано-Франківщини, а також бракон’єрство. Один всесвітньо відомий сучасний французький письменник досить жорстко констатував: “Тварини — тренажер для людської любові”. Інший письменник — російський, сумно зауважив: “Тварини не помічають, що ми їх їмо. А що їм залишається?”

За церковним календарем нині апостола від 70-ти Кодрата, а також священномучеників Іпатія і Андрія. На Кіндрата колись починали серйозно готуватися до зими. Про тих, хто легковажив, казали: “Пустий господар по Кіндраті не має ще кожуха в хаті”. “Лушпиння на цибулі тонке — зима буде теплою, а грубе та з багатьма “застьожками” — холодною”.

Іменинники сьогодні Дмитро, Олександр, Олексій, Костянтин, Іпат, Андрій, Василь.

За матеріалами Укрінформ
Фото з архіву "Чернігівського формату"
Категорія: ЦІКАВИНКИ | Переглядів: 623 | Теги: Всесвітній день усмішки, церковні свята, прикмети | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar