реклама партнерів:
Головна » 2019 » Квітень » 18 » Астрологи дали прогноз на другий тур президентських виборів
17:28
Астрологи дали прогноз на другий тур президентських виборів
Астрологи дали прогноз на другий тур президентських виборів До моменту другого туру виборів президента України Сонце увійде в стабільний знак Тельця, теоретично настроюючи нас на принципи прагматичності, обґрунтованості та надійності. Телець, під чиїм знаком знаходиться Україна, любить стабільність, усталений порядок життя, уникає змін і боїться непередбачуваності і різких рухів.
Про це свідчить свіжий астропрогноз, передає ТСН
Однак нещодавно у спокійний Телець на 7 років зайшов революційний Уран. І саме з 20 по 26 квітня мирні тельцівські сонячні енергії з'єдналися з непередбачуваними, новаторськими, шоковими уранічними. Ця обставина активно впливає на наше світовідчуття.

Картина 21 квітня виглядає як класичне полотно, виконане в сміливій авангардистській техніці. В результаті ми отримуємо внутрішнє прагнення до кардинального оновлення фундаментальних принципів життя. При цьому можуть проявитися і голосно заявити про себе як передові, прогресивні ідеї, так і руйнівні, хаотичні ситуації.
Венера, управитель знака Тельця, в якому зараз знаходиться ця виразна пара Сонце-Уран, напередодні 21 квітня переходить в Овен і з'єднується з Меркурієм і Хіроном. Це означає, що ми із задоволенням будемо сприймати прояви активності, відкритості, прямолінійності, швидкість реакцій.

Але головне — наші думки, дії і симпатії будуть мати парадоксальний, дивний, двоїстий характер. Наші думки, дії і симпатії будуть мати парадоксальний, дивний, двоїстий характер. Місяць протягом дня підтримує ці тенденції гармонійним аспектом. Але до 19 годин Місяць йде по важкому знаку Скорпіона, транслюючи енергії емоційної напруги, конфлікту, руйнування. Ця позиція Місяця характеризує емоційний фон дня як один з найнебезпечніших у місяці. Причому майже весь світловий день Місяць здійснює холостий пробіг. Це говорить про те, що всі важливі дії, вжиті з 7:00 до 19:00 години, не будуть ефективними. Якщо ми хочемо отримати певний результат від своїх рішень, варто орієнтуватися на період з 19:00 годин, коли настає оптимістичний і дієвий час.

Ще два нюанси, які характеризують енергії важливого для України дні.
Перший — планета активних дій Марс робить напружений аспект до Нептуна, що вказує на неусвідомлені психічно неврівноважені дії, істерію, агресивність.
Другий нюанс стосується двох важковаговиків — Сатурн і Плутон, що знаходяться тривалий час в Козерозі. Зараз вони близько підійшли один до одного і з'єдналися з Південним Вузлом. Південний Вузол, як символ минулого досвіду, відрізає принципи традиційності в системі державного управління. Сатурн і Плутон вимагають суворого підпорядкування правилам, законам і водночас — відмови від морально застарілих, застарілих методів облаштування ієрархічної системи.Категорія: ЦІКАВИНКИ | Переглядів: 401 | Теги: вибори, Телець, астрологічний прогноз | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar