реклама партнерів:
Головна » 2019 » Квітень » 3 » «Чернігів стародавній» готується до Міжнародного дня пам’яток і визначних місць
13:11
«Чернігів стародавній» готується до Міжнародного дня пам’яток і визначних місць
«Чернігів стародавній» готується до Міжнародного дня пам’яток і визначних місць З нагоди Міжнародного дня пам’яток і визначних місць і Дня пам’яток історії та культури в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» буде проведено низку культурно-просвітницьких заходів, повідомляє сайт "Чернігів стародавній"

Про їх підготовку йшлося на науково-методичній раді заповідника 29 березня. Планується 17 квітня відкрити виставку «Повернуті з небуття» у приміщенні Колегіуму (на Валу). В основі експозиції: рідкісні археологічні знахідки, виявлені у 2018 році науковцями на території Окольного граду міста Чернігова. Також будуть презентовані реставровані ікони та інші музейні предмети з фондової збірки національного заповідника.

18 квітня вхід на виставку «Повернуті з небуття» безкоштовний.

У рамках відкриття згаданої експозиції відбудеться презентація збірника наукових праць «Карнабідівські читання» № 4. Видання підготовлене за результатами наукової конференції, яка відбулася у жовтні 2018 року.

17 квітня поціновувачі минулого Чернігова матимуть можливість відвідати публічну лекцію «Свята обитель Єлецької гори», яка розпочнеться о 15.00 у приміщенні Колегіуму.

Довідка
18 квітня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яток і визначних місць, започаткований з ініціативи Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС) у 1982 році.
В Україні цей день має назву «День пам’яток історії та культури» і встановлений він згідно Указу Президента від 23 серпня 1999 року, його також відзначають щорічно 18 квітня.Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 680 | Теги: Чернігів стародавній, День пам’яток історії та культури | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar