реклама партнерів:
Головна » 2019 » Квітень » 12 » Чернігівські рухівці закликають голосувати за Петра Порошенка
19:25
Чернігівські рухівці закликають голосувати за Петра Порошенка
Чернігівські рухівці закликають голосувати за Петра Порошенка Провід Чернігівської обласної організації Народного Руху, обговоривши ситуацію, що склалася перед другим туром президентських виборів в Україні, порадившись з більшістю керівників районних організацій, закликає членів партії та всіх прихильників голосувати за Петра Порошенка.

Народний Рух має багато претензій до діючого глави держави, але в той час, коли йде гібридна російсько – українська війна, державність України є найвищою цінністю. Її захистити може тільки той, хто відстоює українську мову, українську церкву, українську армію. Жарти московською мовою з образою держави, зведення української політики до рівня медичних лабораторій, хамство та зганьблення посади Президента – на руку тільки агресору, який вичікує українського самовизначення.

Не даймо себе одурити! Голосуємо за Петра Порошенка і висуваємо йому рухівські вимоги щодо кадрів та боротьби з корупцією і соціальною несправедливістю! Есперименти у час війни недоречні.

Прийнято 12 квітня 2019 року.Категорія: ПОЛІТИКА | Переглядів: 208 | Теги: вибори президента 2019, Рух, Петро Порошенко, Чернігів | Рейтинг: 5.0/1

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar