реклама партнерів:
Головна » 2019 » October » 26 » «Енера» рулить: 29 жовтня КП «Чернігівводоканал» буде відключено від електроенергії
19:32
«Енера» рулить: 29 жовтня КП «Чернігівводоканал» буде відключено від електроенергії
«Енера» рулить: 29 жовтня КП «Чернігівводоканал» буде відключено від електроенергії На сайті ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» оприлюднено повідомлення: 29 жовтня КП «Чернігівводоканал» буде відключено від електроенергії.

"Станом на 25 жовтня заборгованість підприємства за електроенергію складає більше 3 мільйонів гривень. 29 жовтня КП «Чернігівводоканал» буде відключено від електроенергії неодноразово попереджало про те, що у разі несплати боргів підприємство може бути відключене від електропостачання. Втім, КП «Чернігівводоканал» не реагувало на ці повідомлення, заборгованість не сплачено, а також не було внесено жодного з авансових платежів за жовтень", йдеться у повідомленні.

"Товариство «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» більше не може йти на поступки підприємству і постійно кредитувати компанію з водопостачання. «Чернігівводоканал» вже поданий до реєстрів боржників і 29 жовтня буде відключений від електропостачання", пояснює свою позицію ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ».Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1648 | Теги: Енера Чернігів, Чернігівводоканал, борги, відключення | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar