реклама партнерів:
Головна » 2019 » October » 7 » Мітингували на Чернігівщині проти капітуляції
18:32
Мітингували на Чернігівщині проти капітуляції
Мітингували на Чернігівщині проти капітуляції Застосування так званої формули Штайнмаєра, яка передбачає відведення українських військ на Донбасі та проведення там виборів викликало спротив частини українських громадян. Сьогодні у Чернігові та Ніжині зібралися на мітинг протесту кілька сотень мешканців.

В обласному центрі захід пройшов біля стели Небесній Сотні, зібралися біля двох сот людей. За домовленістю партійні прапори не використовувалися. Створено комітет Руху опору капітуляції.

Василь ЧЕПУРНИЙ, м. Чернігів, "Голос України"

На фото: мітинги у Чернігові та Ніжині .
Фото Сергія Чернякова і Олександра Морозова.

За інформацією Ігоря Волосянкіна: "Активна громадськість Ніжина приєдналися до Всеукраїнського віче "Ні капітуляції України". Основні вимоги: не надавати особливого статусу для окупованих територій, не відводити українських військ від лінії розмежування, а також заборона виборів у цих регіонах.
На віче було проийнято рішення ініціацію скликання позачергової сесії міської ради, на якій повинні бути прийнято звернення до Президента України".Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 851 | Теги: капітуляція, Ніжин, Чернігів, віче | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar