реклама партнерів:
Головна » 2019 » Жовтень » 18 » Найбільший платник податків в Чернігівській області зупинив виробництво
15:22
Найбільший платник податків в Чернігівській області зупинив виробництво
Найбільший платник податків в Чернігівській області зупинив виробництво British American Tobacco (BAT), один із найбільших у світі виробників тютюнової продукції, зупинила виробництво на заводі «В.А.Т.-Прилуки» в Чернігівській області.
Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на гендиректора «В.А.Т.- Прилуки» Артема Скрипку.

– Як компанія ми не можемо виробляти продукцію, з якою не знаємо що робити. Через це ми зупинили виробництво. Вже другий тиждень фабрика стоїть, – сказав Артем Скрипка.

За словами представників компанії, причиною є ухвалений Верховною радою законопроект №1049 з нормою про державне регулювання торговельної націнки на їхні товари.

Ухвалений 4 жовтня у другому читанні законопроект №1049 про введення єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування встановлює фіксовану маржу для оптових і роздрібних торговців тютюновими виробами на рівні 7% і 13% від максимальної роздрібної ціни за пачку.

Після цього Рада підприємців при Кабінеті Міністрів звернулася з проханням до Володимира Зеленського накласти вето на законопроект про введення єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (№1049), оскільки він позбавляє підприємства права встановлювати ціни на тютюнові вироби.

British American Tobacco (BAT) – велика міжнародна тютюнова компанія. Має фабрики в 42 країнах. Портфель компанії складається з глобальних брендів сигарет і продуктів в сегменті вейпінгу, систем для нагрівання тютюну тощо.

В Україні їй належить ПрАТ «А/Т Тютюнова компанія «В.А.Т.-Прилуки» (Чернігівська обл.). Заснована в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики.

Експортує продукцію в Білорусь, Вірменію, Грузію, Молдову, Азербайджан, Сінгапур.

Компанія – в ТОП-5 найбільших платників податків в Україні і найбільший платник податків серед підприємств Чернігівської області.Категорія: ЕКОНОМІКА | Переглядів: 1660 | Теги: податки, тютюн, Прилуки, виробництво | Рейтинг: 5.0/1

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar