реклама партнерів:
Головна » 2019 » Жовтень » 30 » Прилуцька фабрика запрацює - в уряді знайшли компроміс
18:16
Прилуцька фабрика запрацює - в уряді знайшли компроміс
Прилуцька фабрика запрацює - в уряді знайшли компроміс Прилуцька тютюнова фабрика, яка припинила виробництво цигарок ще 11 жовтня, знову запрацює.
Про це розповів журналісту Gazeta.ua Роман Богун, керівник українського прес-офісу British American Tobacco - компанії, до якої належить Прилуцька фабрика.

23 жовтня відбулися переговори між тютюновими компаніями, прем'єр-міністром України Олексієм Гончаруком та міністрами Уряду.

"Ми почули від голови Уряду глибоке розуміння ситуації на ринку та щире бажання вирішити проблему, яка може завдати збитків найбільшим платникам податків та економіці країни в цілому. За підтримки Кабінету Міністрів та відразу після скасування правки до закону №1049 про регулювання цін ми зможемо оперативно відновити виробництво у Прилуках, повернути сотні працівників й підрядників до роботи, забезпечити податкові відрахування до бюджету", — розповів Роман Богун.

Тютюнова компанія British American Tobacco зупинила виробництво цигарок в Чернігівській області. Також компанія просила відкликати 25 млн акцизних марок і повернути 505 мільйонів гривень, сплачених за них. Якщо Прилуцька тютюнова фабрика закриється назавжди, роботу втратять близько 1200 осіб. Причиною зупинки Прилуцької тютюнової фабрики стало прийняття урядом поправки до закону №1049, яка зобов`язала компаній-виробників продавати цигарки за ціною, що не перевищує 80% максимальної роздрібної ціни.Категорія: ЕКОНОМІКА | Переглядів: 292 | Теги: виробництво, тютюнова фабрика, Прилуки, уряд | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar