реклама партнерів:
Головна » 2019 » October » 19 » Тисяча жителів Прилук вже без роботи, на черзі зупинка Дніпровських меткомбінату і метзаводу
19:38
Тисяча жителів Прилук вже без роботи, на черзі зупинка Дніпровських меткомбінату і метзаводу
Тисяча жителів Прилук вже без роботи, на черзі зупинка Дніпровських меткомбінату і метзаводу British American Tobacco зупинила тютюнову фабрику в Прилуках ще 11 жовтня. Плюс вимагає повернути 500 мільйонів грн з бюджету і забрати назад невикористані акцизні марки.
Коментуючи інформацію, журналіст Павло Бондаренко в своєму блозі пише про те, що Прилукам, звичайно, після цього кінець. На п'ятдесятитисячне місто одномоментно обрушилася ціла тисяча безробітних, а кожен з них платив податки і в місцевий бюджет. І, звичайно, дірка від бублика, а не податки в місцевий бюджет від самої фабрики.

За словами Бондаренко, електорат з Прилук може починати вити «Ктожедумалшотакполучіцца». Це лестощі самому собі, бо не думали, від слова - зовсім. А тих, хто попереджав посилали далеко і без хліба. Тепер без хліба самі. Мазати нічого і не на що. До речі, восени 2013 року точно так же нили луганчани, коли мова заходила про Януковича і його «сім'ї» - «ктожедумалчтотакполучіцца». А ще неможливо було знайти нікого, хто за Федирича голосував.

Павло Бондаренко прогнозує, що це тільки початок. Є ще дві тютюнові компанії, фабрики яких поки ще працюють, але це не дуже надовго. Найцікавіше, що не тільки виробники сигарет згортають справи. Розвідка передає, що Дніпровський меткомбінат і Дніпровський метзавод працюють на 30% потужності. Скоротив виробництво запорізький «Моторсіч». П'ятий місяць поспіль в Україні падає промислове виробництво.

Джерело: businessuaКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1796 | Теги: Прилуки, зупинка виробництва, Дніпро, British American Tobacco | Рейтинг: 5.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar