реклама партнерів:
Головна » 2019 » Квітень » 2 » У Новгород-Сіверському припинено трансляцію семи російських телеканалів
13:30
У Новгород-Сіверському припинено трансляцію семи російських телеканалів
У Новгород-Сіверському припинено трансляцію семи російських телеканалів Спільними зусиллями представника Національної ради у Чернігівській області та обласного Управління Служби безпеки України в ресторані “Квадрат” припинено трансляцію семи іноземних телеканалів, що заборонені до розповсюдження на території України.

24 березня до чернігівського представника регулятора надійшла скарга від мешканця області про те, що в ресторані “Квадрат” у місті Новгород-Сіверському ретранслюються обмежені для показу відповідно до рішень Національної ради російські телеканали. Серед них – “Russia Today TV( RTTV)”, “Первый канал. Всемирная сеть”, “РТР-Планета”, “ТНТ”, “Россия-24”, “НТВ-МИР”, “СОЮЗ”.

За результатами співпраці з Управлінням СБУ у Чернігівській області та профілактичної бесіди його працівників із керівництвом цього громадського закладу показ телеканалів припинено.

У разі виявлення подібних фактів представник Національної ради разом із підрозділами СБУ й далі проводитиме відповідну роботу в області.

Джерело: Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення.Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 579 | Теги: російська телеканали, Новгород-Сіверський, сбу | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar