реклама партнерів:
Головна » 2019 » Жовтень » 21 » Уряд обговорить закриття «В.А.Т-Прилуки» із виробниками цигарок
18:57
Уряд обговорить закриття «В.А.Т-Прилуки» із виробниками цигарок
Уряд обговорить закриття «В.А.Т-Прилуки» із виробниками цигарок Уряд цього тижня сподівається вирішити питання щодо закриття «В.А.Т – Прилуки» на Чернігівщині, та обіцяє не ставати на бік лобістів у цьому питанні. Про це під час пресс-конференції повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук, передає корреспондент mind

«Тютюнові компанії є одними з найбільших платників податків і тому ми, звичайно, уважно стежимо за тим, що там відбувається. На цьому тижні ми …плануємо провести з ними зустріч для того, щоб пояснити позицію Уряду і знайти спільну мову з ними. Нам дуже важливо, щоб не лише вони, а будь-які інший бізнес бачив, що ми точно не будемо стояти на боці лобістів, якихось окремих інтересів», – сказав Гончарук.

Він зазначив, що про це уже поінформовані Офіс Президента та депутати Верховної Ради.

«Та правка, яка стала підставою для виникнення такого занепокоєння у тютюнових компаній, вона була подана не урядом, а народним депутатом… також ми прокомунікували і я думаю, що на цьому тижні ми знайдемо правильний вихід з цієї ситуації, щоб з одного боку усе було коректно. А з іншого боку ми вирішили ту проблему, яка так непокоїть бізнес», – підкреслив Гончарук.

Як повідомляв "Чернігівський формат", British American Tobacco зупинила тютюнову фабрику в Прилуках ще 11 жовтня. Плюс вимагає повернути 500 мільйонів грн з бюджету і забрати назад невикористані акцизні марки.

За словами представників компанії, причиною є ухвалений Верховною радою законопроект №1049 з нормою про державне регулювання торговельної націнки на їхні товари.

Ухвалений 4 жовтня у другому читанні законопроект №1049 про введення єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування встановлює фіксовану маржу для оптових і роздрібних торговців тютюновими виробами на рівні 7% і 13% від максимальної роздрібної ціни за пачку.

Після цього Рада підприємців при Кабінеті Міністрів звернулася з проханням до Володимира Зеленського накласти вето на законопроект про введення єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (№1049), оскільки він позбавляє підприємства права встановлювати ціни на тютюнові вироби.

British American Tobacco (BAT) – велика міжнародна тютюнова компанія. Має фабрики в 42 країнах. Портфель компанії складається з глобальних брендів сигарет і продуктів в сегменті вейпінгу, систем для нагрівання тютюну тощо.

В Україні їй належить ПрАТ «А/Т Тютюнова компанія «В.А.Т.-Прилуки» (Чернігівська обл.). Заснована в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики.

Експортує продукцію в Білорусь, Вірменію, Грузію, Молдову, Азербайджан, Сінгапур.

Компанія – в ТОП-5 найбільших платників податків в Україні і найбільший платник податків серед підприємств Чернігівської області.Категорія: ЕКОНОМІКА | Переглядів: 1384 | Теги: British American Tobacco, уряд, Прилуки | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar