реклама партнерів:
Проектні пропозиції щодо спорудження Меморіалу Захисникам України прийматимуться до 15 лютого - 19 Січня 2017 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2017 » Січень » 19 » Проектні пропозиції щодо спорудження Меморіалу Захисникам України прийматимуться до 15 лютого
19:44
Проектні пропозиції щодо спорудження Меморіалу Захисникам України прийматимуться до 15 лютого
Проектні пропозиції щодо спорудження Меморіалу Захисникам України прийматимуться до 15 лютого Сьогодні, 19 січня, виконавчий комітет міської ради своїм рішенням продовжив термін прийняття проектних пропозицій на відкритий архітектурний конкурс щодо спорудження Меморіалу Захисникам України. Кінцевим терміном подання проектів (ескізних пропозицій) встановлено 15 лютого, інформує прес-служба Чернігівської міської ради.

Цим же рішенням виконкому головою журі конкурсу визначено профільного заступника Чернігівського міського голови.

У ході обговорення цього питання начальник управління архітектури та містобудування міської ради Сергій Калюжний інформував членів виконкому про те, що на цей конкурс вже надійшло 10 авторських пропозицій. Проте, надійшло й чимало звернень від авторів та авторських колективів, які працюють над своїми проектами та бажають взяти участь у конкурсі, але не встигають цього зробити в попередньо визначений термін.

Конкурс проводиться для визначення кращої проектної пропозиції та кращого виконавця реалізації проекту щодо спорудження Меморіалу для увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників антитерористичної операції на сході України.

Як повідомлялося раніше, конкурс є відкритим, без обмеження кількості учасників, участь у конкурсі безкоштовна. Кількість конкурсних проектних пропозицій від одного автора (авторського колективу) також не обмежується.

Фінансування конкурсу здійснюється за рахунок коштів міського бюджету. Замовником конкурсу є виконавчий комітет Чернігівської міської ради, а організатором конкурсу – управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради.

Конкурсна документація надається до управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 82, каб. 205, тел. (0462) 77 51 70.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 554 | Теги: Захисникам України, Чернігів, Небесна сотня | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar