реклама партнерів:
Головна » 2017 » Травень » 31 » На вулицях Чернігова з'явилися ще шість звукових світлофорів (адреси)
07:30
На вулицях Чернігова з'явилися ще шість звукових світлофорів (адреси)
На вулицях Чернігова з'явилися ще шість звукових світлофорів (адреси) Нещодавно в Чернігові ще на шістьох світлофорах міста встановили пристрої звукового супроводження пішохідних переходів.

Таке обладнання першочергово необхідне сліпим та людям з вадами зору. Кожен подібний об'єкт для них - як рука допомоги від усієї громади, щоб вони все-таки мали можливість пересуватися містом.

Звукове супроводження пішохідного переходу працює з ранку і до 22 години вечора.

Адреси пішохідних переходів де встановлено таке обладнання:

вул. І. Мазепи – Музикальна;

проспект Перемоги – П’ятницька;

вул. Рокосовського – Доценка;

вул. Козацька – ЗОШ № 15;

вул. 1 Травня – 2- га міська лікарня;

проспект Перемоги – Кирпоноса .

Ці шість світлофорів обладнанні звуковим устаткуванням у співпраці з ГО «УТОС». Громадська організація надала спеціалізоване обладнання та адреси, а комунальне шляхо-будівельне підприємство Чернігівської міської ради встановило його за свій кошт. КП на це витрачено порядку 10 тис грн.

Про це розповів директор КШБП В’ячеслав Николенко, директор комунального шляхобудівельного підприємства Чернігівської міської ради.

- Вже є такі громадяни, які скаржилися, що звукове обладнання світлофорів заважає їм відпочивати. У зв'язку з цим пристрої звукового супроводження пішохідних переходів налаштовані нами на мінімальну гучність. Але ми всі повинні розуміти, що людям з обмеженими можливостями важче ніж нам і іноді треба проявити й терпіння – сказав В’ячеслав Николенко.

За інформацією прес-служби Чернігівської міської радиКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 593 | Теги: звукові світлофори, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar