реклама партнерів:
Головна » 2017 » Травень » 22 » Виставу Чернігівського драмтеатру визнано найкращої на міжнародному фестивалі в Білорусі
17:32
Виставу Чернігівського драмтеатру визнано найкращої на міжнародному фестивалі в Білорусі
Виставу Чернігівського драмтеатру визнано найкращої на міжнародному фестивалі в Білорусі Завершення ХІІІ-го Міжнародного фестивалю театрального мистецтва «Слов’янські театральні зустрічі», що проходив у Гомелі (Республіка Білорусь) з 16 по 19 травня 2017 року принесло чудову новину – шевченківці знову визнані найкращими серед семи театрів-учасників фестивалю з чотирьох країн!

Рішенням конкурсного журі вищу нагороду фестивалю «За кращу виставу» присуджено Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театру імені Т.Г.Шевченка за представлений у фестивальній програмі спектакль «Комедія про… сенс існування» за п’єсою білоруського драматурга В.Рудова.

Поставлена свого часу режисером нашого театру Тетяною Шумейко, ця жива, дотепна, яскрава комедія була успішно презентована на театральному фестивалі «Коломийські представлення» у 2013 році й отримала там схвальні відгуки численних театральних критиків та визнання глядачів. Зокрема, за висловом Алли Підлужної: «Ця вистава – феєрверк театральної майстерності… Звісно, що перетворити таку притчу на справжнє дійство досить важко, але режисеру це вдалося. Надзвичайно приємна сценографія…»

І ось після дворічної перерви ця вистава знову повернулася до діючого репертуару нашого театру – і знову успішний виступ на престижному міжнародному театральному форумі. Адже, крім головного призу на гомельському фестивалі, творча робота чернігівців отримала визнання ще й у номінації «Кращий акторський ансамбль». Віртуозна гра акторів переконливо довела, що для того щоб створити гарну виставу, акторам багато не треба, а тільки запал, величезне бажання грати, глибоке розуміння режисерського задуму і наснага, щоб це втілити.

Бурхливі оплески, якими нагородили чернігівських акторів захоплені глядачі, були найкращим свідченням вдалого виступу шевченківців на білоруському фестивалі.

Сердечно вітаємо творчий колектив Чернігівського облмуздрамтеатру з переможним виступом на ХІІІ-му Міжнародному фестивалі театрального мистецтва «Слов’янські театральні зустрічі» та бажаємо нових творчих здобутків на фестивалях і конкурсах найвищого ґатунку!

#chernihivtheatre


за інф. Чернігівського драмтеатру ім.Т.Шевченка

Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 536 | Теги: ChernihivTheatre, Фестиваль, КомедіяПро | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar